Rüyada İstemsiz Uçmak

Rüyada istemsiz uçmak çok büyük mutluluklar tadacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, mal ve para biriktireceğine, bolluğa ve berekete kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, çevresinin genişleyeceğine, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine tabir olunur.

Rüyada istemsiz uçmak geçim derdinin olmayacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, göğsünün kabaracağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, rahat ve güzel günlere kavuşacağına, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına alamet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, örnek insan olacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada istemsiz uçmak dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, eski enerjisini bulacağına, kendisini enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, ferahlığa çıkılacağına, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, açların doyacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments