Rüyada İzin İstemek

Rüyada izin istemek adım adım başarıya ulaşılacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, toplum içindeki saygınlığının artacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre varolan borçların ödeneceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adaması sayesinde huzur bulacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, hafifleyeceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada anneden izin istemek beklentilerin hızla gerçek olacağına, zekasını kullanarak yaptığı işlerin kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, kısmetin açılacağına, sevdiklerinin kıymetini bileceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, iyi hissedeceğine, çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada babadan izin istemek kendisine stres ve yorgunluk veren işlerinin yakında biteceğine, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, lüksünün ve konforunun baki olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, karşısına güzel olanaklar çıkacağına, iflas etmeyeceğine, büyük başarılar kazanılacağına alamettir.

Rüyada iş yerinden izin istemek bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına delalettir.

Rüya kitabına göre işinin yoluna gireceğine, iyi halin geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, hayırlı işlere imza atacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, hayırlı bir terfi alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada işten izin istemek mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına işaret etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, arkasından dua edenlerin çoğalacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada müdürden izin istemek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, kendini ve işini geliştirmek için çok daha fazla adım atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin hanesinin güzelliklerle dolacağına, kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, hayat arkadaşı ile diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, huzurlu olacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Abc

Merhaba rüyamda otel gibi bir yerdeyim.sınıf arkadaşım,annesi ve öğretmenimiz bir odadaydı.arkadaşım kendine kahvaltı hazırlamıştı onun kahvaltısından ben de yemek istedim.o istemedi kalkti masadan.dışarı çıkacaktı izin vermiyorum dedim.sonra annesi hadi izin ver de çıksın dedi.ben de dışarı çıkmak için benden izin mi isteyecek dedim ve o çıktı