Rüyada Jilet Almak

Rüyada jilet almak zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, zorlukların biteceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre kimseye haksızlık etmeyeceğine, yaptığı fedakârlık kadar diğer kişilerden de fedakârlık göreceğine, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, uzun ve hayırlı bir ömre, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine işarettir.

Rüyada ayaklarını jiletle almak hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada bacağını jiletle almak maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, makam ve rütbe edineceğine, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, insanlar arasında yüceleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına delalettir.

Rüyada bakkaldan jilet almak yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, işlerin yoluna sokulacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, daha pozitif biri olacağına tabir olunur.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin maddi olanakların artacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, kazancının kalıcı olacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bıyıklarını jiletle almak yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına yorumlanır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, kısa süreli küslük yaşadığı bir yakınıyla barış sağlayacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, ele geçen fırsatların hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada kaşlarını jiletle almak hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, arabuluculuk yapılacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kolunu jiletle almak merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, bulunduğu durumdan çok memnun olacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına işarettir.

Rüya sözlüğüne göre çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, evlat sahibi olunacağına, yeni bir araca sahip olunacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüzünü jiletle almak makbul olan mallar edineceğine, evlat sahibi olunacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, iyi halin geleceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments