Rüyada Kaban Yıkamak

Rüyada kaban yıkamak rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, sıkıntıların aşılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, elinin bollaşacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaban yıkamak tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının üzerine yağacağına, refah içinde yaşayacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibinin elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, eşi ile ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaban yıkamak düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, işlerin düzeleceğine, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, diplomalarının artacağına delalettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kendisine zararı dokunan kişilerle tüm gemileri yakacağına, yapacağı bir yatırımın bol kazanç getireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülay karadaş

Rüyamda 3 kabanı yıkamaya veriyorum ama pahalı diye vermek istemedim 400 TL dediği için vermek istemedim ama adam aldı gitti kırmızı siyah ve lacivert kabanlar şimdiden teşekkürler