Rüyada Kabenin İçine Bakmak

Rüyada kabenin içine bakmak arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, borçlarını ödeyeceğine, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, olumlu bir değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, her zaman ailesinin başında olacağına, bundan sonra yüzünün hep güleceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, başarının garantileneceğine, iyi zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kabenin içine bakmak kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, her hayalini gerçekleştireceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, hayatından razı geleceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kabenin içine bakmak geleceğinin güzel olacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, tüm planların zamanında neticeleneceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments