Rüyada Kaçırılmak Kaçmak

Rüyada kaçırılmak kaçmak daha fazla gelire kavuşacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, refah içinde yaşayacağına, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının hiç eksilmeyeceğine, varlıklı kimse olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaçırılmak kaçmak çok büyük çalışmalara girileceğine, zor günlerin sona ereceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine inanılır.

Rüyada kaçırılmak kaçmak maddi olarak ferahlık yaşanacağına, ev sahibi olacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, sağlığına kavuşacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin karlı işlerden büyük paylar alacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasin

Rüyamda bilmedigim bir yerdeyim. Etrafımiz çevrili eli silahlı adamlar var. Sonra bakıyorum bu çemberin içinde az ileride amca ogluda var kendimce hayırdır bizi nereye götürüyorlar diyorum. Ben en arkada ilerlerken arkamdaki silahı omuzuma doğru dayıyor güçlü bir şekilde. Hatta bir parmağıniga gitmem için bastırıyor omuzuma. Kendimce hayırdır derken uyanıyorum. Teşekkürler

Deniz

Merhaba. Rüyamda eski ilk okul öğretmenimi görmeye gitmiştik kardeşimle, öğretmeni bekliyorduk sonra öğretmenin kaçırıldığını öğrendik

Zeynep

Yüzünü tanımadığım birileri tarafından kaçırıldım. Okul gibi bir yere hapsettiler. Burada eğitim alacakmışım. Hiç yürümedim tren gibi bir şeye bindim. Yataklar havadaydı orada uyuyacakmışım cam kenarından bakınca gökyüzünde gibiydik. Çıkmak istedim. Senin evin burası çıkış yok dediler. Kapıda arkadaşımı gördüm. İçeri girmek istedi giremedi ağlıyordu. Yine yüzünü görmediğim birileri götürdü.

fey

rüyada sevdiğim kişi benden gizli bir kız buluyor internetten ve görüşüyor bende takip ediyorum kampa gitmişler yanlarında 2 kız arkadaş bir erkek daha var bana söylememiş kıza yanaşıyor öpmeye çalışıyor kız kaçıyor kalkıyor yanından yürüyor ben o sırada kızı saçından tutup kaçırıyorum arabaya koyuyorum bir yere geliyoruz kıza durumu anlatıyorum görüşüyoruz biz diye arkadaş gibi oluyoruz kızın kimliğine bakıyorum yaşı bizden çok büyük ama göstermiyor nasıl diyorum evet kimse inanmıyor diyor

Gamze

Merhaba, rüyamda bir adam araba içinde beni izledi ve daha sonra kolumdan tutup kaçırmaya çalıştı çığlıklar atarak kurtarıldım. Bu ne anlama geliyor ?

Selda

Merhabalar Rüyamda erkek kardeşimin küçüklüğünü görüyorum. Onu ilk okuldan almaya gidiyorum ve okulda yangın çıkıyor kurtulması için onu bırakıyorum aşağıda beni bekle diyorum. Sonra bende kurtuluyorum ( yerde yanan beton taşları ve itfaiye ekipleri de var ) bir bakıyorum kardeşim yok kaçırılmış. Birtane hırsız görüyoruz anemle kovaliyoriz yakalıyoruz ama kardeşimi kaçıran o değilmiş başka hırsızmis kardeşimi bulamadan üzülerek uyandım. Rüyamin biryerinde ayaklarımda çıplak tam hatırlamıyorum.