Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçmak kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, yetki ve söz sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, iş yaptığı ortakları ile uzun soluklu projelerde yer alacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, hayatının yolunda gideceğine, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına rivayet eder.

Rüyada kaçmak sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, tüm zamanını bir çocukluk hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, büyük takdir toplanacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin herkesten ileriye gideceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kaçmak muradına ereceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Figen

Rüyamda sevdiğim eltimle kötülükten kaçmaya çalışıyorduk

Fatma

tanımadığım kişiler ama rüyamda tanıyor gibiyim 2 çocuk bir kadın bir adam ve ben ve bir kadın parka gidiyoruz ama çok gizli biniyoruz makinelere birilerinde saklanıyoruz sonra adam bizi görüyor ve bisürü insan var tanımadığım biri kovalıyor benim elimde bıçak ve sılah var ama silah gerçek degil sadece boncuk çıkarıyor ben baya kaçıp insanlardan kurtuluyorum küçük çocuğu kurtarmaya gidiyorum çocuğun bogazına boncuklar koymuş nefes almıyor ben adama vuruyorum ve çocuğa nefes aldırmaya çalışıyorum

Gülay

Merhaba rüyamda böyle biraz yüksek biryerdeyim yanimda cok eski esim ve yaninda bi kadin. Ordan atliyorum ve kosmaya basliyorum onlardan kaciyorum.

anonim

iyi günler, rüyamda evde bir adam herkesin kafasına tokmak gibi bir şeyle vuruyordu bayılıyorlar mıydı ölüyorlar mıydı emin değilim ben odamdaydım sıra bana geliyordu ve tam o sıra kaçmayı başardım evden çıktım apartman merdiveninde imdat imdat diye bağırarak koştum