Rüyada Kadın Sesi Duymak

Rüyada kadın sesi duymak hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, kendisi için ayrı bir yeri olan birisinin sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, hayır getirecek yollara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağlayan kadın sesi duymak çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, refah içinde bir hayat süreceğine, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına rivayet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin büyük bir zenginliğe sahip olacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, hasret giderileceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına inanılmaktadır.

Rüyada bağıran kadın sesi duymak yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, kazançlı işlere girileceğine, çok büyük mutluluk duyacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kadının sesini duymak çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre moralinin, keyfinin yerine geleceğine, hastalıklarının azalacağına, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık kadın sesi duymak hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, eskiden yaptığı aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, işlerinin açılacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayırlı haberler getireceğine, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, aldığı önemli ve hayati karar sayesinde de hiçbir zaman pişman olmayacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, dileklerinin tutacağına işaret eder.

Rüyada telefonda kadın sesi duymak çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, işlerinin başarılı olacağına, kazancının önce azalacağına fakat sonra katbe kat artacağına, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yaşlı kadın sesi duymak çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, para biriktirebileceğine, bazı yaşanan olayların sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, darlık çektiği günlerini unutacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
F.F.

Merhabalar rüyamda arkadaşlarımla oturuyor sohbet ediyorduk odanın içerisinde birden elektrikler gitti ve herkes panikle sağa sola dağıldı ardından ben bir kadın sesi duydum 3 defa neşeli bir şekilde evet diyordu o kadının sesine gitmeye çalıştım ve telefonuma koşup flaş lambasını yakmaya çalıştım ancak görünmez bir kelepçe ile ellerim birbirine bağlandı çok korkuyordum hareket edemedim sonrasında uyandım.

F.F.

Teşekkürler efem

Nagihan gözüyaşlı

Merhaba Hoparlör açık kalmış iki kadın konuşuyor ben cam önünde hoparlör den konuşmaları dinledim

Anonim

Rüyamda kötü bir şekilde sağanak yağmur wardı ve karsi apartman aralarında ağlayarak yardım isteyen bir kadın sesi duyuyorum evimin barkonundaydim

Mustafa

Merhaba. Hocam rüyamda akşam vaktiydi. Çam ağaçlarının olduğu yerde bir kadın ağlayarak sanki şiir okur gibi duygusal ve acıklı konuşuyordu. O kadını aramaya çalıştım ama bir türlü bulamadım.
Teşekkür ederim hayırlı cumalar