Rüyada Kafayı Çıkarmak

Rüyada kafayı çıkarmak refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, çok rahat bir hayata adım atacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, gittiği yerde aradığı huzuru bulacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, zararların telafi edileceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına işaret eder.

Rüyada kafayı çıkarmak sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, kazancın artacağına, Allah yolunda ilerleyeceğine, iyiye ve güzel olana ulaşacağına, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına delalettir.

Rüyada kafayı çıkarmak esenlik bulacağına, rahata ereceğine, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, ortalık yapılacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments