Rüyada Kağıt Destesi Görmek

Rüyada kağıt destesi görmek mutlu bir hayatı olacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına delalet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, yeni mülkler satın alacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, en büyük acılarının dineceğine tabir olunur.

Rüyada kağıt destesi görmek çok başarılı atılımlar yapılacağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, çevresindekilerin hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına ve kendisinin de o insan topluluğuna tabi olacağına, sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine rivayet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, aile ilişkilerinin güllük gülistanlık olacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının baki olacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada iskambil kağıdı destesi görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine, hobilerine eğileceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin birlikteliğe başlayacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, bolluk içinde yaşanacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail

Rüyamda kendime ait işletmem oluyordu (berber) traş ediyorken arkamda yaşca büyük amcalar belirdi müşteri gibi annemde en başta oturuyordu ve birde kapalı tesettürlü 2 bayan geldi ve önlüğümün cebini sordu buyur dedim elini attı elinde birşey vardı cebimde kazandığım paraları gördü oraya koymadı elindekini üstte cep belirdi oraya koydu versin sonra bakarsın diyerek gittilee versin daha sobra tam önümde iskambil kağıdı destesi belirdi elime aldım ve uyandım…