Rüyada Kağıt Oynamak

Rüyada kağıt oynamak yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, yeni bir araca sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşlarla kağıt oynamak girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına yorumlanmaktadır.

Tabirciye göre huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide kağıt oynamak çok büyük bir işe girileceğine, tartışmaların sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüya manasına göre hayatının en parlak döneminin geleceğine, yaşamın kendisine yeni kısmetler sunacağına, iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, yakın ailesinden birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada iskambil kağıdı oynamak iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, uzun yaşayacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, saygın ve ünlü biri olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, ileride kadrini ve kıymetini bilecek birisi ile hayatını birleştireceğine, evlilik için gün sayılacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına alamettir.

Rüyada kahvede kağıt oynamak gerek sosyal hayatında gerekse de iş hayatında saygınlık kazanacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine, isteklerini yerine getireceğine, şifa bulacağına tabir olunur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada oyun kağıdı oynamak dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına yorumlanır.

Rüya alemine göre en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, dertlerinin sonunun geleceğine, kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments