Rüyada Kaka Kustuğunu Görmek

Rüyada kaka kustuğunu görmek Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, bazı büyük sorunları çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, çok büyük işler gerçekleştireceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına tabir olunur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada bebeğin kaka kustuğunu görmek kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, işinde profesyonel kimse olacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına inanılır.

Rüyada çocuğunun kaka kustuğunu görmek kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, hakkını yedirtmeyeceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, işinin ehli durumuna geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin iş hayatında sevdiği kişileri yanına almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, işinde başarılı olacağına, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Binnaz

Aksam karanligi bir 8 veya 9 yaşlarında erkek çocuğuna tecavüz ediyorlar cocuk resmen kaka kuSuyordu korkuyla uyandim afedersiniz hani böyle keçi pisligi gibi k u s t u şimdiden teşekkürler iyi günler