Rüyada Kakao Görmek

Rüyada kakao görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, muradına ereceğine, sayısız hayır işleyeceğine, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına alamet eder.

Rüyada kakao görmek daha lüks bir hayat yaşayacağına, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, kendi geleceğine yön vereceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına işaret etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, moral olarak çok iyi hissedeceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada toz kakao görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kakao Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda bir dükkan içerisinde ortadan ikiye bölünmüş çekirdekleri temizlenmiş sap sarı kavunlar vardı ama kavunların dış rengini tam hatırlamıyorum.kavunlarla beraber aynı yerde şeffaf orta boy kovalar içerisinde kakao tozu ve daha ne olduğunu anlayamadığım bazı baharatlar toz halinde kovalardayken gördüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hayırlara, yola ve nasiplenmeye işarettir. Rüya yorumuna göre kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine; yakınlarının dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine; hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine alamettir.

 2. Rüyamda markette sallama çay arıyorum sonunda buluyorum tabi sonra bir yerde fazla cesiti olduğunu görüyorum oraya gidiyorum küçük paketlerde (kahverengi)kakao tozu sanırım süt tozu ve mango tozu paketi( yeşil) diye söylüyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız telafiye, göreve ve neşeye işaret eder. Rüya alimlerine göre yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine; kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine; helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim