Rüyada Kalabalığı Susturmak

Rüyada kalabalığı susturmak aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, kimse ile tartışmayacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, dertlerinin azalacağına ve rahat bir nefes alabileceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına alamet eder.

Rüyada kalabalığı susturmak eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına, hatalarını düzelteceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, ailesinin dirliği için çabalayacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada kalabalığı susturmak çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, dertlerin çözüme kavuşacağına, başarıya giden yollarını açacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine alamettir.

Rüya manasına göre rüyayı görenin rahatının yerine geleceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments