Rüyada Kale İçinde Gezmek

Rüyada kale içinde gezmek gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına yorulur.

Tabirciye göre kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, işlerinin düzeleceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir hoşluğa ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kale içinde gezmek çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, arabasını ve toprağının olacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre hayırlı kapılara ulaşacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olduğu zamanları tersine çevirecek ruh haline bürüneceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, Allah’ın lütuflarına ereceğine yorumlanır.

Rüyada kale içinde gezmek maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, şansının hep açık olacağına, ölmüşleri adına aç insanları doyuracağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, işinde profesyonel kimse olacağına, aile hayatında sevinileceğine, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zekiye Kırbiç

Rüyamda (ölmüş) annem, abim ve yengemle eski bir kalede geziyoruz. Aşağıya doğru merdiven var inip bakalım mı diyorum. Yok düz gidelim diyor abim, bir yerlere bakıyoruz heryer çok eski, sonra annem; beni götürün, sonra siz nereye giderseniz gidin diyor. Tam merdivenlere geliyoruz rüya bitiyor

Şerife

Rüyamda bi kaledeydim. Yanımda birileri daha vardı ama kim olduklarını hatırlamıyorum. Ben bi odaya girdim. Kilitli bi odaydi ve sadece bende olan bi anahtarla açılıyodu. Ben açtıktan sonra arkamdan gelen kişi elimden anahtarı aldı. Benimde cebimde başka bi alet daha vardı sonraki kapıları onunla açtım. Her yer çok karanlıktı ve telefonumun şarjı %9 du flashla aydınlatıyodum etrafı. Sonra büyük geniş bi odaya çıktım müze gibi bi yere gelmiştim.

Cüneyit Karataş

Amcamın hanımı ve amcam memlekete gelmişler. Bende orayı gezdiriyorum. Ilk olarak Melik Ahmet Danişment Gazi hazretlerinin türbesine gidiyoruz. Ancak kapıdaki görevli, Melik Ahmet Danişment Gazi’nin istirahat ettiğini söylüyor. Sonra turbenin yanında bulunan çeşmeden taze süt aktığı ve plastik kaplara doldurulup satıldığını görüyorum. Amcam bidon bidon süt alırken bende parasının 100 tl lik kısmını zorla veriyorum. Sonra yengemi ve amcamı kalede gezmeye götürüyorum. Gezerken sol tarafımızda toprakların kaymış olduğunu görüyorum. Ölmüş öbür amcamın mezarını yengeme gosteriyorum. Ilerliyoruz kalede müthiş bir manzara var. Sonra tirmanacagimiz bir yere geliyoruz ilk yerin yıkıldığını görüp diğer yerden tırmanarak kolaylıkla çıkıyoruz.