Rüyada Kalp Kırmak Görmek

Rüyada kalp kırmak görmek yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, torunlarını görme şansına nail olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, para sıkıntısının olmayacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, sorunlarını gidereceğine, kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kalp kırmak görmek işlerinin açılacağına, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, hayırlı işlere gireceğine, büyük bir tasarruf sağlanacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibinin geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, gelişmelerin olumlu olacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kalp kırmak görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, sıkıntılarının son bulacağına, özlemlerini bitireceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments