Rüyada Kanalizasyonda Boğulmak

Rüyada kanalizasyonda boğulmak aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına işarettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, küslerin barışacağına, gücü ve yetkiyi elinde bulundurmasının kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, ilerleyen zamanlarda istediği neticeye ulaşacağına delalettir.

Rüyada kanalizasyonda boğulmak kısmetinizin açılacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına, huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin kazancın daha da artacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada kanalizasyonda boğulmak hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, yüksek bir makamı olacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, işte başarılı adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments