Rüyada Kanama Yapmak

Rüyada kanama yapmak çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, ailesinin kendisini ne kadar çok sevip önemsediğinin farkına varacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin gelirinden yana memnun olacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, dua alacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına yorulur.

Rüyada kanama yapmak hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, hayırlı bir eşe, hakkı olanlara kavuşacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin çok memnun olacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına rivayet eder.

Rüyada kanama yapmak maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen konuların kapanacağına, aile hayatındaki sorunlardan zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin çalışıyorsa terfi alacağına, bazı sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine, tecrübe sahibi bir aile büyüğünün kendisine yol göstereceğine, uzaktan güzel haberler işiteceğine, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments