Rüyada Kanatlı İnsan Görmek

Rüyada kanatlı insan görmek kendi işinin başına geçeceğine, küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine delalettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin büyük başarılara imza atılacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, insanlara yol göstereceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, takdir ve sevgi göreceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz kanatlı insan görmek büyük başarılar kazanacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin parasının değerini bilerek hareket edeceğine, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, amacına ulaşacağına, kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük kanatlı insan görmek ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, yaşam enerjisini geri kazanacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, dileklerin kabul olacağına, rızkının genişleyeceğine işarettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin istediği başarıya kavuşacağına, rahata edeceği bir döneme gireceğine, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kanatlı insan görmek hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, önemli kararlar alacağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği her şeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada uçan kanatlı insan görmek iş yaşantısında hırslanacağına, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, kendisini daha iyi hissedeceğine, hayatının uzun süreceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, Allah’a şükredeceğine, etrafında dikkat çekeceğine, rızkının da çoğalacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin

Rüyamda iki insan vardı kadın ve erkek sonra kanatları çıktı kocaman iki siyah melek gibi hava da kavga etmeye başladılar toz duman her yer kasırga
sonra erkek olan hızlıca uçtu ve saklandı sonra kendimi erkeğin yerinde buldum hava onunla uçan da saklanan da bendim sanki yerden yükseldik sonra kocaman bir ağacın dibine saklandım

Yasemin

Teşekkür ederim

Elif

Rüyamda gökyüzünde beliren siyah insan görünümlü kanatlı bir varlık bana saldırmaya çalışıyordu

Tansel

Bir kız tanıdığımın üstünde beyaz bi giysi vardı sonrada ellerini iki yana açdı ve sırtından simsiyah kocaman iki kanat çıkdı ve uçdu