Rüyada Kanıtlamak

Rüyada kanıtlamak yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, yeni ilişkiler kurulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, mahkemelik olunan bir meselede epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, kısmetinin açılacağına, edilen duaların kabul edileceğine işaret eder.

Rüyanın yorumuna göre saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına yorulur.

Rüyada kanıtlamak ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, işinde deneyim kazanılacağına delalettir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin kendisini kötü durumlara sokmayacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına işaret eder.

Rüyada kanıtlamak zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, geçim derdi yaşamayacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, eksik olan bilgilerini tamamlayacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Küçük bir bakkaldan içeri girdim bir şeyler aldım 200 TL verdim. Satıcı parayı kasasına koydu. Ben para üstü bekliyorum o bana para vermediğimi söyledi dükkanın içinde sağa sola bakarak kamera gösterip kayıtlara bak dedim. Baktı ve parayı vermiş olduğumu gördü. Sonra paramın üzerini verdi. İyiki kamera varmış dedim ve uyandım

Semih

Allah razı olsun inşallah 🤲