Rüyada Kapı Açılması Görmek

Rüyada kapı açılması görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ilgi duyduğu bir kişiye tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ruhunun üzüntüden kurtulacağına delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, ticaretin açılacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anahtarla kapı açtığını görmek yapılan hataların telafi edileceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada başkasının kapı açtığını görmek ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, uzun bir ömre sahip olacağına, kalben çok rahat edileceğine, yeni bir makama sahip olunacağına, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına alamettir.

Rüyada cennet kapısının açıldığını görmek hayır işleri ile uğraşılacağına, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, çok bereketli bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada demir kapı açtığını görmek mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, birikim yapacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, parasız ve işsiz kalan kimselere elini açacağına inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, son model arabaya sahip olacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşimin kapı açtığını görmek hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, sahip olduklarının çoğalacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere kavuşulacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, bol muhabbette kalacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada evin kapısını açmak görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, sorunların günden güne azalacağına, evlatlarından hayır bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gök kapısının açıldığını görmek Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, çevresinde zenginliği ile nam salacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada hırsızın kapıyı açtığını görmek yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, insanların hayranlığını kazanacağına, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin çok rahat bir hayat yaşayacağına, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kabe kapısının açıldığını görmek büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, bilincin artacağına, yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına tabir olunur.

Rüyada kapalı kapının açıldığını görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, inancını, umudunu ve gücünü yitirmeyeceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına alamettir.

Rüyada kilitli kapı açmak görmek mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, şansının ve bahtının daima açık olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına alamet eder.

Rüyada ölünün kapı açtığını görmek çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, herkesin şaşırtılacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine delalettir.

Rüyada sokak kapısının açıldığını görmek gözyaşının dineceğine, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, bekârlığına da veda edeceğine, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Yarak odasında küçük masamda oturmuş bir şey yapıyordum. Aniden sanki polis baskını gibi yatak odasının kapısı açıldı. Kapıyı yakınım olan ve sinsice bana düşmanlık eden bir kadın açmış. Kapıyı açınca içeri girmedi kapıdan bana bakıyordu. Bakışları nefret doluydu. Kapıyı da sonuna kadar açnamıştı yarım açmıştı

Semih

Sağılun inşallah 🤲

Maya

Rüyamda yegenim gomşunun kapısına hızlıca acyor içersinden benden hoşlanan bekar cocuk var o cıkyor yegenimi hızlıca cekip alyom ama gomşu cocuk kapıyı kapatmama izin vermiyor kapıyı aralık acık bırakyor.gercek hayatta evliyim evli halımde rahat bırakmıyor ve yakında evlenecegini duymuştum cok sevinmiştim ve rüyama girdi. Hocam yorumlarmısınız teşekkürler

Büşra

Merhaba ben ve bir kaç kadın mezarlıkta oturuyor dük ve sevdiğim erkek gelip kilitli olan mezarlığın kapısını açıp senin orda kalmana izin vermiyecem kapıyı sonuna kadar açtı ve çok hoşuma gitti lütfen cevap verirmisin iz

Melek

Ölmüş olan babaannemle rüyamda yolun ortasında ayakta durmuş sanki o hiç ölmemiş gibi sohbet ediyoruz sonra kolumdan çekiştirerek beni kendi evine götürmek istiyor, ben gitmek istemiyorum ve kendisine gelmek istemediğimi söyleyip onun tersi yönde yürüyüp cam bir kapının önünde durup kapıyı tıklatıyorum ve kapıyı gerçek hayatta yaklaşık 1 aydır tanıştığım 2 kişi açıyor ve içlerinden birinin yüzü gülümsüyor.

Ysmnn

Merhabalar, Rüyamda abimin kapı dükkanı varmış, içinde birçok kapı olan bir dükkanda buldum kendimi. Yeni bir işe girmiş bu şekilde

ayşe

rüyada eşim olan insanla kabenin kapısını açıyoruz sonra ışık yüzümüze vuruyor sonra eşim namaza duruyor bende arkasına

Anonim

teşekkurler