Rüyada Kapı Açmaya Çalışmak

Rüyada kapı açmaya çalışmak yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, refaha ereceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, maddi zararını karşılayacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine rivayet eder.

Rüyada anahtarla kapıyı açmaya çalışmak sorunlarının yakında biteceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, başarı kazanacağına, daha güçlü hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına alamet eder.

Rüyada demir kapıyı açmaya çalışmak deyim yerindeyse elinin döneceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına alamettir.

Rüyanın açıklamasına göre sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına alamettir.

Rüyada dış kapıyı açmaya çalışmak eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, evlatlarını dini vecibelere uygun şekilde yetiştireceğine, kendi işini kurup başına geçeceğine, huzurlu günler geçirileceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin kapısını açmaya çalışmak sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi tarafından çok sevileceğine, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların fayda getireceğine rivayet eder.

Rüya kitabına göre huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, sevineceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada hırsızın kapıyı açmaya çalışması sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, sevdikleri ile olan güzel zamanlarının tadını çıkaracağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, yüksek bir makama geleceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına inanılmaktadır.

Rüyada kapalı kapıyı açmaya çalışmak borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, kendisini üst bir mevkiye ve zenginliğe götürecek yolu izleyeceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kilitli kapıyı açmaya çalışmak kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, ailesi ve dostları ile iyi geçim halinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada yanlış kapıyı açmaya çalışmak yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, yeni çalışmalara girişileceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, elinin bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, makamının yükseleceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EsmerBayram Taşçi

Rüyamda 2 adamın sesli (kapıyı zorluyoruz tornavidayla açılmıyo ) konuşmasini görüyorum. Bende içerden elimle kapıyı tutuyorum. Açılmıyo kapı. Ama bayaaa zorluyolar kapıyı. Ama adamları görmüyorum. Tanımıyorumda. Tam o arada kaynatama telefon açacakken yerimden kalkıyorum. Bu rüya ne anlamına gelir. Çok korktum ama