Rüyada Kapıya Polis Gelmesi

Rüyada kapıya polis gelmesi atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin tutacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre hayırlı bir kısmetle tanışacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, ün sahibi birisi olunacağına, yeni duygular tadacağına, aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kapıya polis gelmesi yaşamının daha kolay hale geleceğine, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip feraha erişileceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına alamet eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evin kapısına polis gelmesi sıkıntılarını atlatacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşeceğine, girilecek bir işin kendisine makam ve rızık sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla uzlaşma ve barış sağlayacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments