Rüyada Kapıyı Başkasının Açması

Rüyada kapıyı başkasının açması yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hayatında aşama kaydedeceğine, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına delalettir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, evlatlarının artacağına, yakında hedefine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin kapısını başkasının açmak büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, ilim irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, işe giren herkesin kalkınacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, moralinin yerine geleceğine, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kilitli kapıyı başkasının açmak kudretli kişiler arasına gireceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, yeni bir ortama gireceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine delalet etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, günah işlemekten korunacağına, kırgınlıkların unutulacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, evliliğinde mutlu olacağına, eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Rüyamda bir evin içindeyim. Kapı ise kilitli. Dışarıda birileri içeriye girmeye çalışıyor. Bir arkadaşım ise onlara kilitli kapıyı açıyor. Yorumlarsanız sevinirim.

Aslihan

Ruyamda bir komutan eşi ve çocuklarına yer arıyor kalmak için bende onlara yardımcı oluyorum çatı kat bir yer gösteriyorum önce dar bir yerlere giriyoruz bunaliyorum sonra bil bir yere geçiyoruz onlar yerleştikten sonra ben başka bir yere gitnek istiyorum kapı kapalı bekliyorum içerden otomatik düğmeyle kapıyı acilyolar kapıda demirden bu arada kapı acliyor

Ayse

Rüyamda kilitli olan Dis kapiyi bir tanidigim ama Su anda gorusmesigim biri anahtarla disardan kapiyi acip bizim Eve giriyor ve küs olmamiza ragmen benle gülerek konusuyor bu neye delalettir.tsk ler

Ayse

Cok tsk ederim,saygilar

Baran

Iyi gunler ruyamda yaşadığımdan başka bir ildeyim bir piknik alanı gibi bir yerdeyim yanimda tanımadığım insanlar var ordan ayrılıp eve dönmek için ayrılıyorum sonra yüksek bir yerdeyim bakıyorum şehir bana çok uzak masil giderim diyorum sonra bir kapı var kapıya doğru gidiyorum kapıyı açmak istiyorum açılmıyor sonra birden bire köyden 2 çocukluk arkadasim geçiyor ikisi de erkek bana kapıyı açıyorlar bende Onlar i görünce çok mutlu oluyorum . Orada uyandım

Baran

Teşekkür ederim

ASLAN

Yattığım odanın kilitli olan kapısının açıldığını gördüm

Nesli

Merhaba evimde oturuyorum ve kapımın dışında unuttuğum anahtarla düşmanım kapıyı açıp içeri girmiyor ve merdivenlerden aşağı iniyor. Bende neden böyle yaptın demek için aşağıya indiğimde benimle kavga ediyor.

Fatma

Merhabalar Rüyamda bir evden çıkmaya çalışıyorum fakat kapı kilitli benimle birlikte bir kız çocuğu da var onun yanında valiz benim yanımda da çekçekli valiz var bir kadın bize yardım ediyor kızı ve Valizini Pencereden geçiriyor Ben geçecek zamanda yaşlı,aksi bir adam kilitli kapıyı açıyor. Çıkıp gidecek Ben de kapı açıkken oradan çıkayım diyorum Adam içeriden bir şey almaya gittiğinde koşarak Kapıyı açıp gidiyorum.