Rüyada Kaplana Benzer Kedi Görmek

Rüyada kaplana benzer kedi görmek huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, hasretin biteceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre aile hayatının hayır getireceğine, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına alamettir.

Rüyada kaplana benzer kedi görmek hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, hayat standartlarının yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kaplana benzer kedi görmek insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, mutluluk verici bir olay yaşanacağına, eline geçen fırsatları değerlendiren kişinin, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine delalettir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin maddi sıkıntılarının çözüleceğine, hayatından memnun olacağına, madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments