Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine, işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına inanılmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ağaçta kaplumbağa görmek ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, sorunların biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına inanılır.

Rüyada ağlayan kaplumbağa görmek hidayete ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, bir konuda söylediklerinin çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada akarsuda kaplumbağa görmek kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akvaryum kaplumbağa görmek iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, istenen her şeye kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada altın kaplumbağa görmek iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, masa başı bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada arabada kaplumbağa görmek zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada banyoda kaplumbağa görmek çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, yüzün güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bataklıkta kaplumbağa görmek cesaretinin yerine geleceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bebek kaplumbağa görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sevdiğine kavuşacağına, çalıştığı yerde amir olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada biblo kaplumbağa görmek uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birden fazla kaplumbağa görmek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada böcek kaplumbağa görmek bereketli yağmurlara, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine delalettir.

Rüyada büyüyen kaplumbağa görmek çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cam kaplumbağa görmek işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, daha fazla mal sahibi olacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada camide kaplumbağa görmek gayrimenkul işine girileceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine inanılır.

Rüyada çamurda kaplumbağa görmek psikolojik sorunların geride kalacağına, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada canlı kaplumbağa görmek rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çiftleşen kaplumbağa görmek sorunlarının son bulacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada çirkin kaplumbağa görmek kurulu düzeninin sürüp gideceğine, anne duasının alınacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada çoğalan kaplumbağa görmek özlemlerin son bulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok sayıda kaplumbağa görmek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında kaplumbağa görmek yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, geçim derdinin ortadan kalkacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına işaret eder.

Rüyada derede kaplumbağa görmek rahata erileceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine alamet eder.

Rüyada dikenli kaplumbağa görmek hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, maddi durumunu düzeltmiş olmanın kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine rivayet eder.

Rüyada dişi kaplumbağa görmek uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına delalet eder.

Rüyada doğum yapan kaplumbağa görmek başarılarının artacağına, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına inanılır.

Rüyada doğuran kaplumbağa görmek yüksek bir makamı olacağına, uzun yıllar yaşayacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada donmuş kaplumbağa görmek işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına, mutlu olacağına, eğer yaşanan kötü durum bir hastalıksa gereken her şeyi yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada duvarda kaplumbağa görmek rızkın kesilmeyeceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, dileklerin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elinde kaplumbağa görmek adının her yerde geçeceğine, aile hayatından yana yüzünün güleceğine, çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek kaplumbağa görmek kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, geçiminin daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada evcil kaplumbağa görmek iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, çok hayırlı işlere atılacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evsiz kaplumbağa görmek bir düşmanın kötü haberini almaya, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorluk çekmeyeceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ezilmiş kaplumbağa görmek insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, rızkının genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada fanusta kaplumbağa görmek geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada gökyüzünde kaplumbağa görmek birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, rahat bir nefes alacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada gölde kaplumbağa görmek sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, karlı işler alacağına, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gülen kaplumbağa görmek ailesini rahat şekilde yaşatacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, hayatının güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına yorulur.

Rüyada gümüş kaplumbağa görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, hayatının yoluna gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada güzel kaplumbağa görmek kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hamile kaplumbağa görmek ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada hasta kaplumbağa görmek maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, tartışmaların sonlandırılacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada heykel kaplumbağa görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada hızlı giden kaplumbağa görmek ticaret hayatına ilk adımı atacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, yeni çalışmalara girişileceğine işarettir.

Rüyada içi boş kaplumbağa görmek heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hayırlı işlere gireceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki kaplumbağa görmek kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, ticaret ehli olacağına, sıkıntılarını atlatacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada insanı kaplumbağa görmek sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, fakirlikten kurtulmaya, yüksek bir makama geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada iri kaplumbağa görmek dileklerin gerçekleşeceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine tabir olunur.

Rüyada irili ufaklı kaplumbağa görmek kendini dinine daha fazla vereceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine alamet eder.

Rüyada ısıran kaplumbağa görmek büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine inanılır.

Rüyada kabuğu kırık kaplumbağa görmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada kabuğu kırılmış kaplumbağa görmek zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kabuksuz kaplumbağa görmek asla yüksünmeyeceğine, rızkının genişleyeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kafası kopmuş kaplumbağa görmek gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, makama ve rızka sahip olacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kafeste kaplumbağa görmek para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi kaplumbağa görmek rahatsızlığından kurtulacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kanatlı kaplumbağa görmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, kendi işine sahip olacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kapıda kaplumbağa görmek her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, daha isabetli kararlar alacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karnında kaplumbağa görmek hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına, şifaya kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kedi köpek kaplumbağa görmek evin kasasına giren gelirin artacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına işarettir.

Rüyada kırmızı kaplumbağa görmek yüzünün güleceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada klozette kaplumbağa görmek hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kocaman kaplumbağa görmek kurulan yeni yaşamda isteklerine kısa zamanda erişileceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada konuşan kaplumbağa görmek kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına, işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına, işlerinin bir süre güzel gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kucağında kaplumbağa görmek herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kumda kaplumbağa görmek işlerinin hafifleyeceğine, yüksek moralli olacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine işarettir.

Rüyada kumsalda kaplumbağa görmek aynı anda pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, gönül kapılarının açılacağına, adaletin geleceğine rivayet eder.

Rüyada kurbağa kaplumbağa görmek içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, sorunların bir bir çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdivende kaplumbağa görmek yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, zenginliğinin her geçen gün artacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarda kaplumbağa görmek hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta kaplumbağa görmek çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine işarettir.

Rüyada minik kaplumbağa görmek işlerinin toparlanacağına, zararların telafi edileceğine, kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada mor kaplumbağa görmek yakındakilere maddi ve manevi olarak destek olacağına, işyerinde herkese eşit davranılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mutfakta kaplumbağa görmek umutlanacağına ve hayata karşı pozitif yaklaşacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, işlerini büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada oda dolusu kaplumbağa görmek içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada okyanusta kaplumbağa görmek kurtuluşa ereceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş kaplumbağa görmek hasretliklerin bir araya geleceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü kaplumbağa görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ormanda kaplumbağa görmek hayattan yana keyif bulacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada oyuncak kaplumbağa görmek fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına alamettir.

Rüyada pembe kaplumbağa görmek sevinçli bir haber alınacağına, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine inanılır.

Rüyada pişmiş kaplumbağa görmek konforunun ve lüksünün baki kalacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşülmeyeceğine, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada rengarenk kaplumbağa görmek parasal kaygılardan kurtulacağına, ibadete ağırlık verileceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçında kaplumbağa görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına, planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçta kaplumbağa görmek mevcut bir sıkıntının çok sürmeyeceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, başarılarının takdir edileceğine işarettir.

Rüyada sakat kaplumbağa görmek kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna, hayatının kolaylaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı kaplumbağa görmek uzaktan güzel haberler işiteceğine, yol göstereceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada şeffaf kaplumbağa görmek elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, muradını alacağına, girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sırtında kaplumbağa görmek bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, sorumlulukların azalacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada siyah kaplumbağa görmek işlerinin açılıp, kazancının artacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sürü halinde kaplumbağa görmek yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, yeni şeyler deneneceğine rivayet eder.

Rüyada sürüyle kaplumbağa görmek erken evlilik yapacağına, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada süs kaplumbağası görmek nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, çevresindeki insanlar arasındaki geçimin çoğalacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada süslü kaplumbağa görmek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tahta kaplumbağa görmek maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tarlada kaplumbağa görmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, çok güzel günler geçirileceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada taştan kaplumbağa görmek şükür içinde bir hayat süreceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına işarettir.

Rüyada tavanda kaplumbağa görmek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına tabir olunur.

Rüyada ters kaplumbağa görmek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ters yatmış kaplumbağa görmek daha iyi bir hayata sahip olunacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu kaplumbağa görmek hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, güzel bir hayat süreceğine, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada tuvalet deliğinde kaplumbağa görmek hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, hayatının iyileşeceğine delalettir.

Rüyada tuvalette kaplumbağa görmek yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada ufak kaplumbağa görmek eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada uyuyan kaplumbağa görmek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzerinde kaplumbağa görmek yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına delalet eder.

Rüyada vahşi kaplumbağa görmek işinin gücünün rast gideceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına yorumlanır.

Rüyada vücudunda kaplumbağa görmek yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine yorulur.

Rüyada yanan kaplumbağa görmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına yorulur.

Rüyada yatakta kaplumbağa görmek elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, müşkül durumların üstesinden geleceğine, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yemyeşil kaplumbağa görmek ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, kinin ve nefretin son bulacağına, sevinçli bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada yeni doğan kaplumbağa görmek ticaret ehli kişi olacağına, afiyette ve keyifte olacağına, işlerinin daha da iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada yılan kaplumbağa görmek endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yolda kaplumbağa görmek toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine, sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına işaret eder.

Rüyada yumurtlayan kaplumbağa görmek iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yüzlerce kaplumbağa görmek gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada zehirli kaplumbağa görmek kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada zıplayan kaplumbağa görmek maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, bir bebek sahibi olunacağına, rızkının ve gelir kapısının çeşitleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhittin

Rüyada iki sırt cantası içlerinde uyumuş kaplumbağa var ama görmüyorum biliyorum çantalar sokakdan aldım tozunu silkeledim çantanın birisi elimi isırdı uyandım

ÖZLEM

Rüyamda büyük bir kaplumbağa gördüm carettalar gibi.Üzeri yeşilli kareliydi.Önümde yürüyordu onu aldım önümden çekmek için kenara koydum sonra kaplumbağa iskambil kağıtları boyutunda ve üzerinde iskambil kağıdı vardı hızlı bir şekilde önümde yürümeye başladı daha sonra birdenbire büyüdü normal haline dönüp yürümeye başladı.Etraf bahçe gibiydi.

DİLEK

Rüyamda boş bir arazide kaplumbağaların ölmüş olduğunu görüyorum , birinde yılan saldırması sonucu öldügünü , diğerinde de kartal saldirmasi sonucu kaplumbağalarin öldüğünü goruyorum .
Yilan saldirmasinda ölen kaplumbagalar sanki ezilip yanmis gibi , sirtinda kucuk bi kabuk parcasi kalmiş.

Zey

Rüyamda otel yada mevsimlik kiralık bir yerdeyiz, yazlık gibi. Banyoda kaplumbağa var yerde ve ben bişeyler temizlerken beyaz havlunun camurlandığnı hatırlıyorum. Ne demek acaba?

Sevda

Rüyamda büyük bir kaplumbağa beni kovalıyordu daha sonra bu kaplumbağa yüksek bir yerden düştü. Düştüğü yerde sular vardı ve engebeli bir yerdi. Daha sonra kaplumbaganın düştüğü yerde 10 15 tane büyük kaplumbağa görmeye başladım ve hepsi o yükseklikten yukarı hızlı hızlı çıkarak yanima gelmeye başladılar. Rüyanın anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

Pamuk

Merhabalar
Rüyamda sol kolumun bilekle dirseğimin arasında, ve yine sol bacağımın dizim ile ayak bileğimin atasında derinin altından kablumbağa kafası çıktığını görüyorum, kablumbağayı görünce aaa ne sevliymiş deyip sevmek istiyorum ama sözde dişleri varmış sevmek isteyince beni ısırmak istiyormuş o an biraz korkuyorum, dr yada birilerini aramaya başlayıp kolumdan bacağımdan kablumbağayı çıkarttırmak istiyorum, sözde vücudumdan kablumbağayı çıkartamasam dahada büyüyecekmiş, sonra uyandım..

Bunun anlamı nedir..

Beyza DUMAN

rüyada, evin içinde kaplumbağa görüyorum sonra işlerimi halledip geliyorum bi bakıyorum ters dönmüş kaplumbağa ve ıslak ıslak olmuş sonra camdan aşağı atıyorum anlamı nedir