Rüyada Kar Kütlesi Görmek

Rüyada kar kütlesi görmek ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, büyük kazanç elde edileceğine, başarı ve zafer kazanacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kar kütlesi görmek işlerinin yolunda gideceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, bazı durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu olacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin kısa süre içinde işlerinin açılacağına, başarılarının her geçen gün artacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, zor durumların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kar kütlesi görmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kolaylıklara kavuşacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, zor durumda olan bir kimseye iyilik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına yorulmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, bahtın açık olmasına, amaçlarını yerine getireceğine, ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, büyük adımlar atacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments