Rüyada Kara Batıp Çıkmak

Rüyada kara batıp çıkmak herhangi bir yardım almadan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, ticari anlamda yön değiştireceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, gelişmelerin olumlu olacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kara batıp çıkmak yeni bir hayat kurulacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına yorulur.

Rüya alemine göre helal rızıklara kavuşulacağına, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada kara batıp çıkmak gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, işinde ustalaşacağına, hastalıkların biteceğine, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, yerinde saymayacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments