Rüyada Karanlıkta Yatmak

Rüyada karanlıkta yatmak güvendiği bir iş arkadaşının sıkıntılarının üstesinden gelmesinde destek olacağına, düşmanların barışacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, maddi olarak güç kazanacağına bu nedenle de zorluklarla mücadele eden kişilere el uzatılabileceğine, geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, eksik olan bilgilerini tamamlayacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, dostlarını iyi seçeceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada karanlıkta yatmak bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek veya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, yeni işlere atılacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına inanılır.

Rüyada karanlıkta yatmak işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, huzurlu günler geçirileceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin çok büyük başarılar elde edeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, kazanılacak bir maddi gelirin kendisine şifa olacağına, kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevda

Rüyada ailemin karanlıkta yattığını gördüm sürekli mum alma arama peşindeydim ama benben başka kimse mum istemiyordu derken markette buldum kendimi bembeyaz uzun bı mum aldım eve gitim yaktim aniden sevdiğim erkek tarafından kacirilmaya uğradım ama kulağında hep dediğim şey beni gör mutlaka ama mutlaka ruyanda. 🙏◉⁠‿⁠◉