Rüyada Karargah Görmek

Rüyada karargah görmek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin sağlığının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, yeni ve güzel makama sahip olacağı bir işe başlayacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karargah görmek yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sonradan haksız duruma düşeceği konularda yorumda bulunmayacağına, yeni bir yola gireceğine, arif kimselerden sayılacağına, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin ruhen dingin, keyifli ve neşeli bir kimse olmaya başlayacağına, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, üzerindeki kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, çok mutlu olacağına, sevineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada askeri karargah görmek hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, yeteneklerini geliştirmeye, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, borçlarının hafifleyeceğine, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine tabir olunur.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, ahiret inancına göre yaşanacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile kötü bir durumdan kurtulmaya çalışacağına, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments