Rüyada Karasinek Görmek Öldürmek

Rüyada karasinek görmek öldürmek para sahibi olacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, yaptığı hataları düzelteceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, verilen sözlerin tutulacağına, rahat bir nefes alacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine delalettir.

Rüyada karasinek görmek öldürmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına alamet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin rahat edeceği bir döneme gireceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, özverili çalışması karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karasinek görmek öldürmek çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin eğlenceli günlere kavuşacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, sevinçli haberler geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments