Rüyada Karda Mahsur Kalmak

Rüyada karda mahsur kalmak maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, yükünün hafifleyeceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kötü olan geçmişini unutup geleceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, çok mutlu ve sevinçli olacağına delalettir.

Rüyada karda mahsur kalmak yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine, arka arkaya bitirilen projeler sayesinde işyerinde aranan biri olunacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, prestij sahibi olunacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına alamet eder.

Ayrıca bu rüya mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, büyük başarılara imza atacağına, doğru adımlar atacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine işaret eder.

Rüyada arabayla karda mahsur kalmak zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, çok daha büyük adımların atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, malının ve parasının büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre yaşamdan istediklerini alacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına, bereketli günler geçirileceğine, yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments