Rüyada Kardeşe Görücü Gelmesi

Rüyada kardeşe görücü gelmesi canlanacağına, hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, aile büyükeri ile bir araya gelip, hem moral hem de dertlerine çareler bulacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına yorumlanır.

Rüyada kardeşe görücü gelmesi mevki makam sahibi olunacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, evlatlarının artacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, şansının hayatı boyunca yaver gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin sevdiği insana kavuşacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, sağlık sorunun kalmayacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kardeşe görücü gelmesi keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, kariyerinin zirvesine yükseleceğine alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, hayatın kolaylaşacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Said

Erkek kardeşime görücüye gidiyoruz.Kız çok sempatik güzel.Hanımefendi ve utanmayı bilen biri. Evlerine gitmek istiyorum. Uzun bir ip merdiven gibi ve zorlu bir tırmanış yaparak gidiyorum. Kardeşimin geldiğini ve onu beklediğimizi söylüyorum. Çok güler yüzlü ve zarif tavırla hazırlanıyor. Kardeşimi görmeye gidiyor ama sonra konuştuğumuzda evliliği şu an düşünmediğini söylüyor. Karşılıklı hislerimizi darlık ediyorum. İp merdivenin basamaklarından elimde uzun bir fırça aşağıdaki caddeyi temizliyom

Said

Teşekkürler…