Rüyada Karekök Görmek

Rüyada karekök görmek kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, insanları sakinleştireceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine alamettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada karekök görmek hayatının rast gitmeye başlayacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, aile bireylerini kendisinin yönetip, yönlendireceğine, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, hakkı olanlara kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibinin şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine yorulur.

Rüyada karekök görmek yakın bir vakit sonra içinde bulunduğu talihsiz durumun sona ereceğine, hayatının bir anda renkleneceğine, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, kötü bir olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments