Rüyada Karides Yediğini Görmek

Rüyada karides yediğini görmek kötü günlerini aşmayı başaracağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, dertlerin ve zorlukların biteceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin rahatlığa kavuşacağına, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, iş ortamındaki bir sorunu çözmek için çok büyük çaba sarf edeceğine ve sonunda amacına muvaffak olacağına, çok üst mevkilere geleceğine alamettir.

Rüyada karides yediğini görmek çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin ekonomik gücün çoğalacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada karides yediğini görmek kendi işinin sahibi olunacağına, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, kısa bir süre sonra beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, işinin gücünün rast gideceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, sorunlarının son bulacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments