Rüyada Karısı Tarafından İhanete Uğramak

Rüyada karısı tarafından ihanete uğramak her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, istediği başarıyı ve kazancı elde edeceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin kendini hafif ve iyi hissedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada karısı tarafından ihanete uğramak elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, geleceğinin çok parlak olacağına, zenginliğe, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, borç ödemeye, rahat bir hayata sahip olunacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine işaret eder.

Rüyada karısı tarafından ihanete uğramak zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, rakiplerin teker teker alt edileceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments