Rüyada Karnı Burnunda Hamile Olmak

Rüyada karnı burnunda hamile olmak sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine tabir olunur.

Rüya alimlerine göre her şeyin yolunda gideceğine, yakınındaki kişilerin sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, huzura ereceğinize, dünya hayatındaki isteklerin gerçekleşeceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına alamet eder.

Rüyada karnı burnunda hamile olmak ticaretinin genişleyeceğine, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, yüzünün her daim güleceğine, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına inanılmaktadır.

Rüyada karnı burnunda hamile olmak sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, işlerinin açılacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments