Rüyada Karnı Şiş Görmek

Rüyada karnı şiş görmek sorunlardan kolayca kurtulacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre kurtuluşu yakalayacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına alamettir.

Rüyada arkadaşını karnı şiş görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına, doğru yatırımlar yapacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, parasal durumun düzeltileceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine delalettir.

Rüyada başkasının karnını şiş görmek tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına, büyük mutluluk duyulacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin yüzünün güleceğine, güzel günlerin geleceğine, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, yeni bir ilişkiye başlamaya, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada erkeğin karnını şiş görmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, rızkının çoğalacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sevdiği kişiler ile birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, yeni tanışacağı hayırlı kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin karnını şiş görmek lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, yeni fırsatlar sunulacağına, hayatına sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün hüküm süreceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine rivayet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, gönlünün ferahlayacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada hamile olup karnının şiştiğini görmek ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, bereket ve rahat içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, aşkının kalıcı olacağına işarettir.

Rüyada kızının karnını şiş görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, malının ve gelirinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kocanın karnını şiş görmek hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, ferahlığa çıkacağına, zenginliği bulacağına, mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına işarettir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına fakat elde ettiği kazancın buna değeceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada ölünün karnının şiştiğini görmek sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, takdir toplayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, kısmetlerin artacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Karnı Şiş Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamı pek hatırlayamıyorum. Hatırladığım tek şey karnımda nar şeklinde bir şişlik vardı.

  • Sevgili Oğuzhan,
   Rüyada karında şişlik görmek güzelliğe, sağlığa ve cesarete işarettir. Bu rüya günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına; sağlık sorunları ile geçen bir dönemin kapanacağına; cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun…

 2. Rüyamda karnım kocaman şişmiş .annemde o karnın ne öyle hamile kadın lar gibşsin diyor.bende karnıma bakıyorum.ve bende beğeniyorum (gelki.normal hayatada göbeğim öyle sıgarayı bıraktıktan sonra ondanda görmüş olabilirim mi)

  • Sevgili Rüya,
   Rüyada karnının hamile gibi şiş olduğunu ve beğendiğini görmek güvene, birlikteliğe ve hayata delalettir. Rüya alimlerine göre öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine; güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine; hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına işaret eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara çıksın…

 3. Merhabalar ruyamda karnim şişmisti,birisi bana karnini iceri cek dedi sizce anlami ne olabilir.Not:Erkeğim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya aileye, sevgiye ve hayallere işarettir. Rüya alimlerine göre içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına; sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine; atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına alamet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim