Rüyada Karnındaki Bebeği Ölmüş Görmek

Rüyada karnındaki bebeği ölmüş görmek kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin maddi imkanlarının günden güne iyileşeceğine ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, eline çok büyük kazanç geçeceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine yorumlanır.

Rüyada anne karnında bebeğin öldüğünü görmek bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, tartışmaların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine alamettir.

Rüyada başkasının karnında bebeğin öldüğünü görmek dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, adını aklamayı başaracağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Ayrıca bu rüya konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sağlığına kavuşacağına, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına delalettir.

Rüyada eşinin karnındaki bebeğin öldüğünü görmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Karnındaki Bebeği Ölmüş Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ben 9 aylık hamileyim rüyamda bebeğimin öldüğünü babamla kardeşimin defin ettiğini ve esimle ağladığımi gördüm çok üzüldüm ve bebeğim tamamen oluşmuştu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yola, yardıma ve afiyete işarettir. Rüya tabirine göre işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya; alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine; yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine yorulmalıdır.

 2. Rüyamda karnımda bebegin ölmesini gördüm ama doğum yaptırıp bebegin doğurdum eli ayagı yoktu Bi kesenin icindeydi

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız şifaya, saygıya ve karlılığa tabir olunur. Rüya alimlerine göre gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına; sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine; zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına rivayet eder.

 3. Rüyada hamile olduğumu görüyordum eşimle ultrasyona gidiyorduk doktoar hareket etmiyor bebek olmuş karninizdan diyordu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya makama, verimliliğe ve çözümlere delalettir. Rüya tabirine göre malının, parasının ve makamının artacağına; işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına; dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim