Rüyada Kartal Yediğini Görmek

Rüyada kartal yediğini görmek çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, yokluk ve fakirlik görmeyeceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin çok mutlu bir dönem geçirileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, sağlıklı ve zinde olacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kartal yediğini görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, düşmanlıkların biteceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, aile üyelerinin refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kartal yediğini görmek borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, ppsikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin elindeki işi rayına oturtacağına, iş hayatında yaşanan bazı başarılar sayesinde sahip olunan mevkinin daha da sağlama alınacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments