Rüyada Kasa Taşımak

Rüyada kasa taşımak çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine yorulur.

Rüyada çelik kasa taşımak işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ekmek kasası taşımak hayallerindeki insanla karşılaşacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, varlık içinde yaşayacağına, parasının ve canın güvende olacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, itibar edineceğine rivayet eder.

Rüyada meyve kasası taşımak Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, yeni bir işe gireceğine, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, bekarlar için güzel bir evliliğe tabir olunur.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin evdeki huzurlu ortamın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada para kasası taşımak zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, ölmüşleri adına aç insanları doyuracağına, Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, yüzün güleceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada sırtında kasa taşımak yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, borcunu ödeyeceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin evine huzur ve bereketin geleceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına alamet eder.

Rüyada tahta kasa taşımak yüksek moral sahibi olunacağına, kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, verilen kararların çok kazanç getireceğine, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin kıskanılacak projelere imza atılacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, kazancının çok daha fazla olacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments