Rüyada Kasada Çalışmak

Rüyada kasada çalışmak atılan adımların büyük başarılar getireceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük ve karlı bir iş yoğunluğu yaşanacağına delalettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, evlatlarını dini vecibelere uygun şekilde yetiştireceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine yorulur.

Rüyada kasada çalışmak sevinileceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin rızkının genişleyeceğine, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kasada çalışmak kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, yeniden doğmuş gibi olacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments