Rüyada Kavga Önlemek

Rüyada kavga önlemek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, yakında alacağı haberlerin kendisine çok iyi geleceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, yaptığı hatalardan ders alacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına alamettir.

Rüyada kavga önlemek yüksek bir makama geleceğine, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, vefalı bir insan olacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına alamettir.

Rüyada kavga önlemek dileklerinin kabul olacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine, önemli bir makama terfi alacağına, işinde başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, sorunlarını gidereceğine, yüzünün güleceğine, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, para biriktirebileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Savaş

Rüyamda mahallede bir trafo patlıyor. Babam birileriyle kavga etmek için sinirle evden ayrılıyor. Benim aklıma babamın öleceği geliyor. Ben arka da arkasından koşarak yetişiyorum. Babama yalvarıyorum gitmemesi için sonra babamın ayaklarına kapanıyorum babam gitmekten vazgeçiyor