Rüyada Kaya Üzerine Oturmak

Rüyada kaya üzerine oturmak kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, alınan bazı haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Ayrıca bu rüya işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada kaya üzerine oturmak yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, sıkıntılarının biteceğine, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, sevdiklerine kavuşacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına, yeni işlere gireceğine, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada kaya üzerine oturmak kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına alamettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, erken evlilik yapacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments