Rüyada Kayada Oturmak

Rüyada kayada oturmak umduğu bir işin gerçekleşeceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, hayır için gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, kendisine yardım için canla başla çalışan insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, başarılı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz kenarında kayalıklarda oturmak yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, rahata ereceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin sevgiyi ve hürmeti göreceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada denizde kayaya oturmak kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, evlatlarından hürmet göreceğine, sonunda mutlaka emeline nail olacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, dua alacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizin ortasında kayada oturmak belli bir kazanç elde edileceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, rızkın ve kazancın artacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin iş ve özel yaşamında yüzün güleceğine, kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek kayada oturmak atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, neşe içinde olacağına, gayrimenkul işine girileceğine, kazancının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, refah içinde yaşanılacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments