Rüyada Kayalarda Yürümek

Rüyada kayalarda yürümek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, hacetinizin giderilmesine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, kısmetin bollaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kayalarda yürümek yüzün güleceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, yakın ailesinden birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, hayra ve esenliğe delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, doğru karar veremeyeceğine, seçkin bir eleman haline geleceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada deniz kenarında kayalıklarda yürümek kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına alamettir.

Rüya sözlüğüne göre umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul edileceğine, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada sarp kayalıklarda yürümek küslüklerin biteceğine, malının eksilmeyeceğine, hep afiyette kalacağına, sevdiği kimselerin üzüntülerini bölüşeceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına inanılır.

Rüyada yüksek kayalarda yürümek kazanç getirecek büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına, mutlu olacağınıza, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre korkularının üzerine gideceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fts

Rüyamda kayalıkların üzerinde yürüyordum iki dağ var eşimle ormanlık gibi olan dağda duruyorken bı kaç genç kız geldi hatta biri eşimin neredeyse kucagindaydi ayakta ben de ittim daha sonra ben karşı dağa fogru yürüdüm güneşi tam alıyordu ve orada oturan insanlar vardı guluyordum birşeyler söylüyordum derken eşim arkamdan geldi beraber dağın yüksekçe yerine ulaştık bı an da çok uzun boylu bir adam siz evli misiniz diye sordu ben de yuzugumu gösterdim ama eşimde yüzük yoktu adam eşime bu sağır mı

Fts

Çok teşekkür ederim 🌺🌺