Rüyada Kaygılı Olmak

Rüyada kaygılı olmak şansın ve kısmetin açık olacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hasretin biteceğine, karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına, depresif ruh halindeyseniz bu durumdan kurtulacağınıza, bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kaygılı olmak çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, yazgısının güzelleşeceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, işine dört elle sarılacağına işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, kötü günlerinden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kaygılı olmak mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan sevindirici bir haber alınacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine işaret etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin iş projelerinin gerçek olacağına, geçim derdinin olmayacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına, sorunlarının çözüleceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments