Rüyada Kaymakamlığa Gitmek

Rüyada kaymakamlığa gitmek ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaymakamlığa gitmek evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüyayı görenin Allah katında yükseleceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, birçok yeni fikir edinileceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kaymakamlığa gitmek hep dua edeceğine, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, kolaylık elde edeceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, canının kıymetini bileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, çok hayırlı işlere imza atacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, toplum içindeki değerinin artacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments