Rüyada Kaz Yakalamak Görmek

Rüyada kaz yakalamak görmek çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, vaaz ve nasihate, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, hep çaba gösteren kimse olacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin sağlanacak bir başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, bol rızık elde edeceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaz yakalamak görmek elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, çok başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin zaman zaman işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, kendisi için mucize sayılacak gelişmeler yaşanacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, beklenmedik kapıların açılmasına, aradığı kişiyi bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaz yakalamak görmek karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, sorunların ortadan kalkacağına, maddi kayıpların sona ereceğine, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, çocuk sahibi olunacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin üzüntülerin sona ereceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, patron koltuğuna geçeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments