Rüyada Kaz Yemlemek

Rüyada kaz yemlemek kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, üstünlük elde edeceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ruhunu güzelleştireceğine delalet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına yorulur.

Rüyada kaz yemlemek üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi en kısa zamanda alacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, elinin bollaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, hayatının düzene gireceğine, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, çok güzel bir projenin hayata geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada kaz yemlemek hayat standartlarının yüksek olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, helal lokmalar yiyeceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, işinde büyük başarılar alacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments